Крутезні пропозиції для родин з дітьми!

Музей науки підготував у Львові (вул. Січових Стрільців, 7) для маленьких і великих дослідників та цілих родин цікавезні наукові шоу, заняття, воркшопи! Бронюй мерщій безоплатні квитки (їх кількість обмежена) та гайда до нас за відкриттями й емоціями!

Наукове шоу «Хімія сніданку»

Які фізичні, хімічні та біологічні процеси відбуваються з нами зранку, коли ми вмиваємося та снідаємо? А сам сніданок — який він з наукової точки зору? Під час шоу дослідимо надзвичайні властивості звичайного курячого яйця. Так-так, того самого, яке щоранку перетворюється на яєшню чи омлет.

Для кого: дорослих та маленьких відвідувачів

Науковий оркестр «Бум-бум труби»

Як утворюється звук? Від чого залежить його висота? Ми не лише дізнаємося відповіді на ці запитання за допомогою дослідів, а ще й станемо одним цілим. На оркестр маленьких і великих науковців чекають досліди з ритмом і темпом. А ще ми обовʼязково зіграємо відомі мелодії — головне, щоб усі разом.

Для кого: родин з дітьми від 6 років

Воркшоп «Наука звуку»

На юних дослідників чекає неабиякий резонанс! Ми, звісно ж, про звук))) 

Як збільшити гучність старовинного приладу, чому змінюється тональність, що таке мембрана, точно розберемося на занятті. А ще відчуємо власний голос, тільки тс-с-с-с — дорослим не розкажемо.

Для кого: дітей 7-13 років

Воркшоп «Можливості мого тіла»

Який орган відповідає за відчуття балансу, де в нас центр тяжіння, яке око домінує, як навчитися робити дві справи одночасно? Ми не просто розкажемо, ні. Звісно, будуть експерименти, у ході яких відкриємо суперздібності кожного та кожної.

Для кого: родин з дітьми від 9 років

Заняття «Аліса в Задзеркаллі»

Чи можна потрапити в казку? Однозначно так. Пропонуємо здійснити захопливу подорож Задзеркаллям. Разом розберемося, чи може рідина примагнічуватися, як раніше створювали мультфільми, чи завжди ми бачимо реальний стан речей.

Для кого: дітей 5-8 років

Читання з БараБукою «Давай книгодрузячитися!»

Чи легко написати книжку? А як перетворити звичайну історію на захопливі пригоди? І де ж цьому навчитися? Про ці та інші секретики письменницької майстерності розповідатимуть творці сучасної дитячої літератури. І читатимуть свої книжки, звісно ж. Готуйтеся, що після наших зустрічей із письменниками і письменницями книжки полюблять усі. Доведено наукою.

Для кого: дітей 10-14 років

Майстер-клас з біотехнології "Виділення ДНК з зерна пшениці"

Пшениця – одна з основних зернових культур, що використовується в продовольстві та для корму тварин. Ключовим моментом, який прискорює от- римання нових сортів пшениці, є пошук генів стійкості. Під час цього майстер-класу учасники зможуть більше дізнатися про структуру ДНК та самостійно виділити ДНК.

Для кого: дітей 10-14 років

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру