Музей дарує безоплатні візити

Пригадуєте, як наприкінці зими ми безоплатно приймали охочих до науки у просторі музею? Тоді цією акцією змогли скористатися 4800 відвідувачів, і вони отримали безліміт захопливих відкриттів)

Київський простір дуже-дуже сумував за цією атмосферою! Тож після довгої розлуки ми вирішили продовжити дарувати візити .

Щосуботи та щонеділі на вас чекає 70 безоплатних квитків на вечірні люфти (17:00–19:00 год). Завітайте з родиною або ж компанією друзів! Досліджуйте, відкривайте нове та наповнюйте простір захоплено-здивованими «вааау!» та «огооооо!». 

Квитки можна отримати просто тут, у календарі, обравши дату та потрібну кількість! Музей радіє, що бажаючих відвідати простір так багато і візити бронюються миттєво. І знаємо, що ви сумуйте, якщо їх немає. Тому рекомендуємо заходити на сайт першого числа кожного місяця о 10:00 год  - це час коли з'являються нові квитки. Тож слідкуйте за оновленнями, бронюйте візити і гайда до наукових пригод! 

*Якщо під час люфту, на який ви оформили візит, оголошена повітряна тривога, то перенесення відбувається на інший безоплатний люфт.

Маєте запитання?

Пишіть на пошту info.museum@man.gov.ua або в месенджери соціальних мереж музею: фейсбук чи інстаграм.

До зустрічі!