Хочете показати дитині, що наука – це трендово і шалено цікаво?

          А ще надихнути її на кар’єру космічного дослідника, винахідника супервакцин чи нанобіолога? Або пояснити їй складні наукові явища через інтерактив і захопливі експерименти?  

          Тоді ми маємо для вас крутезну пропозицію – тематичне інтерактивне заняття й огляд Музею науки. Протягом двох годин дитина вивчатиме наш неймовірний простір під наглядом інтерпретаторів, які пояснять допитливим відвідувачам, як працюють і що демонструють експонати і до чого тут фізика, хімія та біологія :) 

          Пропонуємо декілька інтерактивних програм.

«Гаррі Поттер та Музей науки»  

Разом з дітьми ми оживимо магію… магію фізики та хімії! Дізнаємося секрет філософського каменю й інших кристалів. Випробуємо закляття «Люмос» і зрозуміємо принцип роботи світла. З тролями боротися не будемо, але таки потренуємося вправно використовувати «Вінгардіум Левіоса».

«#SCIENCEFORKIDS» 

Чи всі метали притягує магніт? Що таке органічне скло? Чи можливо добувати деревину екофрендлі-способом? На всі ці запитання про матеріали, з яких складаються речі навколо, відповімо на занятті! А ще навчимо дітей відрізняти матеріали одне від одного і закріпимо знання практикою.

Ціна заняття за будь-якою програмою: 350 грн. До вартості входить  інтерактивна програма, матеріали для заняття та огляд Музею в супроводі  інтерпретатора.

Максимальна кількість дітей у групі: 15. Можна завітати до нас у компанії друзів чи однокласників.

Придбати квиток на заняття можна тут. Обирайте зручні дату й час, купуйте квитки і гайда до нас!

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру