Хочете показати дитині, що наука – це трендово і шалено цікаво?

          А ще надихнути її на кар’єру космічного дослідника, винахідника супервакцин чи нанобіолога? Або пояснити їй складні наукові явища через інтерактив і захопливі експерименти?  

          Тоді ми маємо для вас крутезну пропозицію – тематичне інтерактивне заняття й огляд Музею науки. Протягом двох годин дитина вивчатиме наш неймовірний простір під наглядом інтерпретаторів, які пояснять допитливим відвідувачам, як працюють і що демонструють експонати і до чого тут фізика, хімія та біологія :) 

          Пропонуємо декілька інтерактивних програм.

«#SCIENCEFORKIDS» (8-11 років)

Чи всі метали притягує магніт? Що таке органічне скло? Чи можливо добувати деревину екофрендлі-способом? На всі ці запитання про матеріали, з яких складаються речі навколо, відповімо на занятті! А ще навчимо дітей відрізняти матеріали одне від одного і закріпимо знання практикою.

 

Феромагнітний їжак (4–8 років)

 

Як справжні науковці, вивчимо властивості магнітів дослідним шляхом. Пройдемо лабіринт, щоб знайти магнітну рідину. Дізнаємось, які предмети можуть магнітитись і для чого потрібна феромагнітна рідина в космосі. На майстер-класі створимо феромагнітного їжака.

 

Що таке звуууук? (9–13 років)

Звук космічного бластера, потяга, звук, утворений за допомогою звичайної трубочки… Навіть музика — це теж фізика!

Аби дослідити різні властивості звуку, проведемо на занятті прості експерименти, які легко та безпечно можна повторити вдома. А от чого вдома немає, то це наших інтерактивних експонатів, що яскраво продемонструють, як працює звук. Щойно розберемося в усіх нюансах, зможемо створити власний переговорний пристрій!

 

Ціна заняття за будь-якою програмою: 370 грн. До вартості входить  інтерактивна програма, матеріали для заняття та огляд Музею в супроводі  інтерпретатора.

Максимальна кількість дітей у групі: 15. Можна завітати до нас у компанії друзів чи однокласників.

Придбати квиток на заняття можна тут. Обирайте зручні дату й час, купуйте квитки і гайда до нас!

А ще Музей науки підготував вибухові програми для маленьких і великих іменинників, детальніше тут!

Також на родини з дітьми чекають цікавезні наукові шоу, та сюрпризи до Дня Закоханих!)

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру