Хочете показати дитині, що наука – це трендово і шалено цікаво?

          А ще надихнути її на кар’єру космічного дослідника, винахідника супервакцин чи нанобіолога? Або пояснити їй складні наукові явища через інтерактив і захопливі експерименти?  

          Тоді ми маємо для вас крутезну пропозицію – тематичне інтерактивне заняття й огляд Музею науки. Протягом двох годин дитина вивчатиме наш неймовірний простір під наглядом інтерпретаторів, які пояснять допитливим відвідувачам, як працюють і що демонструють експонати і до чого тут фізика, хімія та біологія :) 

          Пропонуємо декілька інтерактивних програм.

«Гаррі Поттер та Музей науки»  

Разом з дітьми ми оживимо магію… магію фізики та хімії! Дізнаємося секрет філософського каменю й інших кристалів. Випробуємо закляття «Люмос» і зрозуміємо принцип роботи світла. З тролями боротися не будемо, але таки потренуємося вправно використовувати «Вінгардіум Левіоса».

«#SCIENCEFORKIDS» 

Чи всі метали притягує магніт? Що таке органічне скло? Чи можливо добувати деревину екофрендлі-способом? На всі ці запитання про матеріали, з яких складаються речі навколо, відповімо на занятті! А ще навчимо дітей відрізняти матеріали одне від одного і закріпимо знання практикою.

Ціна заняття за будь-якою програмою: 350 грн. До вартості входить  інтерактивна програма, матеріали для заняття та огляд Музею в супроводі  інтерпретатора.

Максимальна кількість дітей у групі: 15. Можна завітати до нас у компанії друзів чи однокласників.

CLIL-заняття з англійської мови

А на цих заняттях діти вивчатимуть іноземною мовою різні дисципліни: фізику, хімію, оптику, астрономію, географію, історію. Учні покращать свій рівень англійської, отримають мовну практику, та ще й дізнаються нове про кристали, атоми, молекули, еволюцію, великі винаходи людства і багато іншого! Жодних конспектів і заучувань правил напам’ять тільки корисні знання.

Викладаємо за схемою «1 заняття – 1 тема». Тож можна долучатися до окремих уроків без страху, що пропустили щось важливе, бо не були на попередніх.

Ціна заняття : 350 грн. До вартості входить вхідний квиток, заняття, що триває 60 хв. та огляд Музею в супроводі інтерпретатора протягом однієї години.

Максимальна кількість дітей у групі: 12. Можна завітати до нас у компанії друзів чи однокласників

:)

Придбати квиток на заняття можна тут. Обирайте зручні дату й час, купуйте квитки і гайда до нас!

Коли?
Де?
25.09.2021
Субота 12:00
#SCIENCEFORKIDS для 7-9 років
Музей науки, Київ , проспект. Академіка Глушкова, 1
26.09.2021
Недiля 12:00
#SCIENCEFORKIDS для 10-12 років
Музей науки, Київ , проспект. Академіка Глушкова, 1

Підписка на розсилку