Хочете довести учням, що наука – це фантастично цікаво?

Думаєте про те, як відволікти учнів їх від смартфонів і надихнути на наукову кар’єру? А може, хочете показати дітям, як працює маятник чи утворюється веселка, але не маєте у своїй школі потрібного лабораторного обладнання? В будь-якому разі вам з учнями – до Музею науки! Це простір, де науки вивчають інтерактивно й весело.

Маємо для вас крутезну пропозицію – тематичне інтерактивне заняття й огляд Музею науки, що включає: 

• інтерактивне заняття за обраною програмою впродовж 30-60 хвилин; 

• вільне дослідження Музею впродовж 1-1,5 години.  

Ціна заняття за будь-якою програмою:  

1-15 осіб - 3075 грн.

15-30 осіб - 6150 грн.

Як зробити замовлення: обрати освітню програму, заповнити форму та очікувати на дзвінок адміністратора.

Звертаємо увагу, що з 1 по 12 травня освітні програми не проводитимуться.

«#SCIENCEFORKIDS» (8- 9 років)

Чи всі метали притягує магніт? Що таке органічне скло? Чи можливо добувати деревину екофрендлі-способом? На всі ці запитання про матеріали, з яких складаються речі навколо, відповімо на занятті! А ще навчимо дітей відрізняти матеріали одне від одного і закріпимо знання практикою.

Тривалість: 45-60 хв.

Феромагнітний їжак (4–8 років)

Як справжні науковці, вивчимо властивості магнітів дослідним шляхом. Пройдемо лабіринт, щоб знайти магнітну рідину. Дізнаємось, які предмети можуть магнітитись і для чого потрібна феромагнітна рідина в космосі. На майстер-класі створимо феромагнітного їжака.

Тривалість: 45-60 хв.

Що таке звуууук? (9–13 років)

Звук космічного бластера, потяга, звук, утворений за допомогою звичайної трубочки… Навіть музика — це теж фізика!

Аби дослідити різні властивості звуку, проведемо на занятті прості експерименти, які легко та безпечно можна повторити вдома. А от чого вдома немає, то це наших інтерактивних експонатів, що яскраво продемонструють, як працює звук. Щойно розберемося в усіх нюансах, зможемо створити власний переговорний пристрій!

Тривалість: 45-60 хв.

Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)

Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

BigBrain (12–15 років)
Якщо ви досі вірите, що ми використовуємо лише 10% мозку, настав час спростувати цей міф, як і десяток інших.
На занятті розглянемо наш «головний комп’ютер» за допомогою його моделі — дізнаємося будову відділів мозку, їх завдання та закріпимо все це цікавезними вправами. А ще розберемося, як створити такий складний орган самотужки. Для цього дослідимо на клітинному рівні мозок і побачимо славнозвісний нейрон. Тривалість: 45-60 хв.

Наукове шоу «Хімія сніданку» 

Які фізичні, хімічні та біологічні процеси відбуваються з нами зранку, коли ми вмиваємося та снідаємо? А сам сніданок — який він з наукової точки зору? Під час шоу дослідимо надзвичайні властивості звичайного курячого яйця. Так-так, того самого, яке щоранку перетворюється на яєшню чи омлет.

Тривалість: 30 хв.

Наукове шоу «КРАШ – тест»  

Ми проведемо та випробуємо найрізноманітніші матеріали і речовини на міцність, витривалість та термостійкість. Протестуємо матеріали теплом, холодом та тиском.

Тривалість: 30 хв.

Науковий оркестр «Бум-бум труби»

Як утворюється звук? Від чого залежить його висота? Ми не лише дізнаємося відповіді на ці запитання за допомогою дослідів, а ще й станемо одним цілим. На оркестр маленьких і великих науковців чекають досліди з ритмом і темпом. А ще ми обовʼязково зіграємо відомі мелодії — головне, щоб усі разом.

Тривалість: 30 хв.

Наукове шоу «Руйнівники фокусів» 

Вірите в магію? А чи існує вона насправді? Під час шоу разом перевіримо та дізнаємося: володіють фокусники надзвичайними вміннями або справа все ж у застосуванні фізичних, хімічних  та біологічних явищ?

Тривалість: 30 хв.

* З правилами відвідування Музею під час військового стану можна ознайомитися тут. Якщо візит з інтерактивною програмою не відбувся через оголошення повітряної тривоги, то він переноситься на іншу дату.

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру