Правила відвідування музею під час воєнного стану

Любі друзі! Ми знаємо, як ви сумували за Музеєм науки. Зізнаємося: нам вас бракувало ще більше! Тому простір відновлює роботу та чекає на кожного й кожну!

Але варто пам’ятати, що нині у країні триває воєнний стан, а повітряні тривоги — наша нова реальність. Музей науки дбає про безпеку своїх відвідувачів. Тому ми розробили алгоритм дій, які вам обов’язково треба виконати під час повітряної тривоги.

Правила відвідування музею під час воєнного стану

1. Якщо повітряна тривога розпочалася до відкриття Музею, то відновлення роботи інтерактивного простору відбувається через 60 хвилин після її завершення.

2. Після оголошення повітряної тривоги гучномовцем простір призупиняє роботу. Відвідувачі мають негайно залишити територію музею та пройти до укриття.  Радимо перед візитом на сайті музею чи вже у просторі переглянути, де розташовані найближчі укриття. 

3. Якщо на момент оголошення повітряної тривоги часовий люфт тривав 90 хвилин і більше, вважаємо, що він відбувся.  

4. Якщо тривогу не скасують протягом 50 хвилин, візит за бажання відвідувача/-ки можна перенести на іншу дату та час. Перенесення треба зафіксувати одним із двох способів:

 -  Отримати позначку на паперовому квитку в музей, звернувшись до адміністратора/-ки в зоні рецепції.                                                                          Роздруковувати електронні квитки попередньо не обов’язково. Ми це зробимо в касі музею.                                                                                     -  У день візиту, що не відбувся, написати на електронну пошту музею info.museum.man.gov.ua

5. Якщо повітряна тривога розпочалася за 30 хвилин до завершення робочого дня Музею, після її завершення простір вже не відновлює роботу. 

6. Під час загострення воєнного стану та у разі особливо небезпечних подій музей залишає за собою право не приймати відвідувачів і переносити візит. Відповідна інформація з’явиться на офіційному сайті, а на електронну скриньку відвідувачів надійде лист-повідомлення.