Школам

Гайда пізнавати науку інтерактивно й весело!

Хочете довести учням, що хімія та біологія – фантастично цікаві? Та ще й відволікти їх від смартфонів і надихнути на наукову кар’єру? А може, хочете показати дітям, як працює маятник чи утворюється веселка, але не маєте у своїй школі потрібного лабораторного обладнання? В будь-якому разі вам з учнями – до Музею науки! Це простір, де науки вивчають інтерактивно й весело: з челенджами, квестами і майстер-класами.  

     

Крок 1. Обирайте вид візиту до Музею науки.

     1.Груповий візит без супроводу включає:

 • вільне дослідження Музею впродовж 2 годин;
 • допомогу інтерпретаторів, які радо ознайомлять дітей з усіма експонатами.

     2.Груповий візит із супроводом включає:

  • інтерактивне заняття за обраною програмою впродовж 1 години;
  • вільне дослідження Музею впродовж 1 години. 

  Крок 2. 1. Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям...

  Вони в нас на будь-який смак: для фанів Поттеріани чи «Аліси в Задзеркаллі», фізики чи біології, квестів чи челенджів.  

  Аліса в Задзеркаллі (14 клас)

  Дітям знадобиться всього лише 45 хвилин, аби поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою вони зрозуміють, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя». Дізнаються, як працює кінематограф і створюється анімація. А ще проведуть експерименти й дослідять світ відчуттів людини. 

  Заняття включає майстер-клас.

  Гаррі Поттер та Музей науки (46 клас)

  Разом з дітьми ми оживимо магію… магію фізики та хімії! Дізнаємося секрет філософського каменю й інших кристалів. Випробуємо закляття «Люмос» і зрозуміємо принцип роботи світла. З тролями боротися не будемо, але таки потренуємося вправно використовувати «Вінгардіум Левіоса».

  Заняття має квестову частину і майстер-клас.

  Від ложки до GPS (57 клас)

  На цьому занятті учні дізнаються про історію навігації і навчаться користуватися компасом. А ще ми розповімо про лайфхаки, завдяки яким діти виготовлять навігаційне обладнання в домашніх умовах!

  А також дізнаються, як людям вдалося розселитися по всьому світі й не заблукати і чому вони взагалі це розселення почали! 

  Заняття має квест і практичні завдання.

  «Швидше, вище, сильніше!» (для дорослих та родин)

  Що таке швидкість реакції, як втримати рівновагу, що робить наші тіла унікальними – про все це ваші учні дізнаються на цьому занятті! Допоможуть пізнавальні квести, майстер-класи і безліч наших експонатів. До речі, таке заняття підійде і для дорослих, тож можете завітати до нас із колегами.

  Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)

  Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

  Вартість будь-якого заняття залежить від кількості осіб:

  • до 15 осіб – 3045 грн;
  • до 30 осіб – 5250 грн.

  У вартість входять інтерактивне музейне заняття на обрану тему і вхідні квитки для учасників.

  Крок 2.2. Якщо обираєте візит без супроводу.

  Якщо плануєте візит шкільною групою від 10 учнів, то квиток   100 грн/дитина.  Для вас, як супровідної особи, вхід безоплатний за умови, що ви будете одним / одною на 10 дітей..

  Якщо на 10 дітей більше однієї супровідної особи (ваш / ваша колега, приміром :) ), вартість для кожного наступного 150 грн за квиток.

   Крок 3. Час купувати квитки!

  Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям, збирайте команду, визначайтеся з датою і заповнюйте форму за покликанням. Вам зателефонує менеджер Музею впродовж робочого дня.

  Якщо вас цікавить візит без програми, купуйте квиток прямо тут!