Школам

Гайда пізнавати науку інтерактивно й весело!

Хочете довести учням, що хімія та біологія – фантастично цікаві? Та ще й відволікти їх від смартфонів і надихнути на наукову кар’єру? А може, хочете показати дітям, як працює маятник чи утворюється веселка, але не маєте у своїй школі потрібного лабораторного обладнання? В будь-якому разі вам з учнями – до Музею науки! Це простір, де науки вивчають інтерактивно й весело.

     

Обирайте вид візиту до Музею науки)

  Груповий візит без супроводу включає:

  • вільне дослідження Музею впродовж 2 годин;
  • допомогу інтерпретаторів, які радо ознайомлять дітей з експонатами.

  Якщо плануєте візит шкільною групою від 10 учнів, то квиток   100 грн/дитина.  Для вас, як супровідної особи, вхід безоплатний за умови, що ви будете одним / одною на 10 дітей.

  Якщо на 10 дітей більше однієї супровідної особи (ваш / ваша колега, приміром :) ), вартість для кожного наступного 150 грн за квиток.

  Купуйте квиток у календарі нижче!

  А ще у нас...супер новина! 

  У Музеї науки стало ще більше інтерактивних програм! Гайда з нами до нових відкриттів!

  Візит з інтерактивним заняттям включає:

  • інтерактивне заняття за обраною програмою впродовж 1 години;
  • вільне дослідження Музею впродовж 1 години. 

  BigBrain (7–10 клас)

  Якщо ви досі вірите, що ми використовуємо лише 10% мозку, настав час спростувати цей міф, як і десяток інших.

  На занятті розглянемо наш «головний комп’ютер» за допомогою його моделі — дізнаємося будову відділів мозку, їх завдання та закріпимо все це цікавезними вправами. А ще розберемося, як створити такий складний орган самотужки. Для цього дослідимо на клітинному рівні мозок і побачимо славнозвісний нейрон.

  Що таке звуууук? (4–6 клас)

  Звук космічного бластера, потяга, звук, утворений за допомогою звичайної трубочки… Навіть музика — це теж фізика!

  Аби дослідити різні властивості звуку, проведемо на занятті прості експерименти, які легко та безпечно можна повторити вдома. А от чого вдома немає, то це наших інтерактивних експонатів, що яскраво продемонструють, як працює звук. Щойно розберемося в усіх нюансах, зможемо створити власний переговорний пристрій!

  Феромагнітний їжак (1–3 клас)

  Як справжні науковці, вивчимо властивості магнітів дослідним шляхом. Пройдемо лабіринт, щоб знайти магнітну рідину. Дізнаємось, які предмети можуть магнітитись і для чого потрібна феромагнітна рідина в космосі. На майстер-класі створимо феромагнітного їжака.

  Аліса в Задзеркаллі (14 клас)

  Дітям знадобиться всього лише 45 хвилин, аби поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою вони зрозуміють, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя». Дізнаються, як працює кінематограф і створюється анімація. А ще проведуть експерименти й дослідять світ відчуттів людини. 

  Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)

  Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

  Вартість будь-якого заняття залежить від кількості осіб:

  • до 15 осіб – 3045 грн;
  • до 30 осіб – 5250 грн.

  У вартість входять інтерактивне музейне заняття на обрану тему і вхідні квитки для учасників.

  Ще більше програм та форма для замовлення візитів з освітніми програмами тут.