ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Запрошуємо педагогів усіх профілів на оглядовий тур першим державним Музеєм науки. Ми продемонструємо як працюють експонати та розкажемо про наші освітні пропозиції, варіанти співпраці, поділимося ідеями та фішками - усе, щоб ваше особисте перше знайомство було комфортним, щоб ви змогли бути експертами для дітей.
Участь в турі - безкоштовна! Бажаєтеся взяти участь? Заповнюйте форму та очікуйте запрошення :))
Хочете довести учням, що хімія та біологія – фантастично цікаві? Та ще й відволікти їх від смартфонів і надихнути на наукову кар’єру? А може, хочете показати дітям, як працює маятник чи утворюється веселка, але не маєте у своїй школі потрібного лабораторного обладнання? В будь-якому разі вам з учнями – до Музею науки! Це простір, де науки вивчають інтерактивно й весело: з челенджами, квестами і майстер-класами.  
      

Крок 1. Обирайте вид візиту до Музею науки.

     1.Груповий візит без супроводу включає:

     2.Груповий візит із супроводом включає:

Крок 2. 1. Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям...

Вони в нас на будь-який смак: для фанів Поттеріани чи «Аліси в Задзеркаллі», фізики чи біології, квестів чи челенджів.  

Аліса в Задзеркаллі (14 клас)

Дітям знадобиться всього лише 45 хвилин, аби поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою вони зрозуміють, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя». Дізнаються, як працює кінематограф і створюється анімація. А ще проведуть експерименти й дослідять світ відчуттів людини. 

Заняття включає майстер-клас.

Гаррі Поттер та Музей науки (46 клас)

Разом з дітьми ми оживимо магію… магію фізики та хімії! Дізнаємося секрет філософського каменю й інших кристалів. Випробуємо закляття «Люмос» і зрозуміємо принцип роботи світла. З тролями боротися не будемо, але таки потренуємося вправно використовувати «Вінгардіум Левіоса».

Заняття має квестову частину і майстер-клас.

Від ложки до GPS (57 клас)

На цьому занятті учні дізнаються про історію навігації і навчаться користуватися компасом. А ще ми розповімо про лайфхаки, завдяки яким діти виготовлять навігаційне обладнання в домашніх умовах!

А також дізнаються, як людям вдалося розселитися по всьому світі й не заблукати і чому вони взагалі це розселення почали! 

Заняття має квест і практичні завдання.

«Швидше, вище, сильніше!» (для дорослих та родин)

Що таке швидкість реакції, як втримати рівновагу, що робить наші тіла унікальними – про все це ваші учні дізнаються на цьому занятті! Допоможуть пізнавальні квести, майстер-класи і безліч наших експонатів. До речі, таке заняття підійде і для дорослих, тож можете завітати до нас із колегами.

Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)

Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

Вартість будь-якого заняття залежить від кількості осіб:

У вартість входять інтерактивне музейне заняття на обрану тему і вхідні квитки для учасників.

Крок 2.2. Якщо обираєте візит без супроводу.

Якщо плануєте візит шкільною групою від 10 учнів, то квиток –  100 грн/дитина.  Для вас, як супровідної особи, вхід безоплатний за умови, що ви будете одним / одною на 10 дітей..

Якщо на 10 дітей більше однієї супровідної особи (ваш / ваша колега, приміром :) ), вартість для кожного наступного – 150 грн за квиток.

 Крок 3. Час купувати квитки!

Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям, збирайте команду, визначайтеся з датою і заповнюйте форму за покликанням. Вам зателефонує менеджер Музею впродовж робочого дня.

Якщо вас цікавить візит без програми, купуйте квиток прямо тут!

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру