ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Запрошуємо педагогів усіх профілів на оглядовий тур першим державним Музеєм науки. Ми продемонструємо як працюють експонати та розкажемо про наші освітні пропозиції, варіанти співпраці, поділимося ідеями та фішками - усе, щоб ваше особисте перше знайомство було комфортним, щоб ви змогли бути експертами для дітей.
Участь в турі - безкоштовна! Бажаєтеся взяти участь? Заповнюйте форму та очікуйте запрошення :))
Хочете довести учням, що хімія та біологія – фантастично цікаві? Та ще й відволікти їх від смартфонів і надихнути на наукову кар’єру? А може, хочете показати дітям, як працює маятник чи утворюється веселка, але не маєте у своїй школі потрібного лабораторного обладнання? В будь-якому разі вам з учнями – до Музею науки! Це простір, де науки вивчають інтерактивно й весело: з челенджами, квестами і майстер-класами.  
      

Крок 1. Обирайте вид візиту до Музею науки.

     1.Груповий візит без супроводу включає:

     2.Груповий візит із супроводом включає:

Крок 2. 1. Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям...

Вони в нас на будь-який смак: для фанів Поттеріани чи «Аліси в Задзеркаллі», фізики чи біології, квестів чи челенджів.  

Аліса в Задзеркаллі (14 клас)

Дітям знадобиться всього лише 45 хвилин, аби поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою вони зрозуміють, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя». Дізнаються, як працює кінематограф і створюється анімація. А ще проведуть експерименти й дослідять світ відчуттів людини. 

Квест #наукавсюди (для підлітків та дорослих)

Чи може наука бути суперсучасною і захопливою? Тільки такою й може бути! Під час заняття учасники приймуть багато цікавих викликів та вирішать їх у командах. Так розвинуть свою витривалість, навички командної роботи і, звісно, вивчать наші експонати.  

BigBrain (7–10 клас)

Якщо ви досі вірите, що ми використовуємо лише 10% мозку, настав час спростувати цей міф, як і десяток інших.

На занятті розглянемо наш «головний комп’ютер» за допомогою його моделі — дізнаємося будову відділів мозку, їх завдання та закріпимо все це цікавезними вправами. А ще розберемося, як створити такий складний орган самотужки. Для цього дослідимо на клітинному рівні мозок і побачимо славнозвісний нейрон.

Що таке звуууук? (4–6 клас)

Звук космічного бластера, потяга, звук, утворений за допомогою звичайної трубочки… Навіть музика — це теж фізика!

Аби дослідити різні властивості звуку, проведемо на занятті прості експерименти, які легко та безпечно можна повторити вдома. А от чого вдома немає, то це наших інтерактивних експонатів, що яскраво продемонструють, як працює звук. Щойно розберемося в усіх нюансах, зможемо створити власний переговорний пристрій!

Феромагнітний їжак (1–3 клас)

Як справжні науковці, вивчимо властивості магнітів дослідним шляхом. Пройдемо лабіринт, щоб знайти магнітну рідину. Дізнаємось, які предмети можуть магнітитись і для чого потрібна феромагнітна рідина в космосі. На майстер-класі створимо феромагнітного їжака.

У вартість входять інтерактивне музейне заняття на обрану тему і вхідні квитки для учасників.

Вартість будь - якого заняття залежить від кількості осіб:

У вартість входять інтерактивне музейне заняття на обрану тему і вхідні квитки для учасників.

Крок 2.2. Якщо обираєте візит без супроводу.

Якщо плануєте візит шкільною групою від 10 учнів, то квиток   100 грн/дитина.  Для вас, як супровідної особи, вхід безоплатний за умови, що ви будете одним / одною на 10 дітей..

Якщо на 10 дітей більше однієї супровідної особи (ваш / ваша колега, приміром :) ), вартість для кожного наступного  150 грн за квиток.

Крок 3. Час купувати квитки!

Якщо обираєте візит з інтерактивним заняттям, збирайте команду, визначайтеся з датою і заповнюйте форму за покликанням. Вам зателефонує менеджер Музею впродовж робочого дня.

Якщо вас цікавить візит без програми, купуйте квиток у календарі тут!

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру