ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ В ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

Друзі, Музей науки продовжує свою роботу, але у зв’язку із запровадженням  червоної зони з 1 листопада 2021 року діятимуть нові правила.

Як спланувати візит, щоб було безпечно та зручно?

1. Придбайте квиток. Музей працює за двогодинними часовими люфтами. Квитки можна придбати онлайн на нашому сайті в розділі «Вхідний квиток», вибравши зручну дату та час, або у касі (система продажів одна, тож якщо викуплять квитки онлайн, то й у касі їх вже не буде).

2. Обов’язково візьміть із собою один із документів з переліку, наведеного у пункті 2.3 Протоколу № 66 від 22.10.2021 року постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведеного не пізніше ніж за 72 години до візиту;
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена кopoнaвipycy SARS-CoV-2, що проведений не більш як за 72 години до візиту;
  • документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, або міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-l9 однiєю дозою дводозної вакцини (жовтi сертифiкати); 
  • мiжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-l9 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зеленi сертифікати), внесеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • документ, що засвідчує одужання особи вiд зазначеної хвороби та чинність якого підтверджена за допомогою єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема через використання мобільного застосунку Дiя.

Відвідувачі віком до 18 років повинні перебувати у просторі в  супроводі дорослих, що мають негативний результат тестування або COVID-сертифікат.

Юні відвідувачі повинні мати документи, що підтверджують вік.

3. Іііі… останнє. Одягніть маску чи респіратор так, щоб вони закривали ніс і рот, та вперед до відкриттів!

 Наша команда вакцинованих супергероїв чекає на вас, щоб разом поринути в захопливий світ науки!)