Музей відновив роботу

Друзі, вітаємо!

Музей відновив роботу! Тож чекаємо на зустріч із вами! Купуйте квитки на сайті або у касі Музею. Кількість осіб у часовому слоті обмежена через карантинні заходи.

 Як спланувати візит якщо маєте невикористані квитки?

• з квитками для “вільного відвідування” просто обирайте зручну дату, час і приходьте до Музею без попереднього узгодження/перебронювання/запису. На касі необхідно показати квитки в електронному або роздрукованому вигляді.
• «шкільний візит»: напишіть нам заздалегідь про бажану дату візиту на електронну пошту info.museum@man.gov.ua або в особисті повідомлення  в facebook  чи instagram.       

Як придбати квитки?

Квитки можна придбати на сайті Музею у розділі "вхідний квиток". Також  квитки доступні для організованих шкільних груп у розділі "школам".
Нагадуємо:
Ціна вхідного квитка — 150 грн.
Шкільний квиток — 100 грн (від 10 дітей + 1 супроводжуючий безоплатно).

У вартість вхідного та шкільного квитка входить огляд експозиції музею протягом одного часового люфту тривалістю 2 години.

Звертаємо увагу: у зв’язку з карантинними обмеженнями у просторі може перебувати до 150 відвідувачів на один слот часу. Рекомендуємо купувати квитки онлайн, щоб гарантовано потрапити до Музею у запланований день та час!

Також Музей підготував для вас низку надзвичайно захоплюючих пропозицій!

Для сюрпризу найдорожчим людям пропонуємо придбати подарунковий сертифікат розрахований на двоє або п'ятеро осіб.

Вартість сертифікату:

  • для 2 осіб – 400 грн;
  • до 5 осіб – 800 грн.

У вартість подарункового сертифікату входить огляд експозиції музею протягом одного часового люфту тривалістю 2 години.

Якщо ж ви хочете досліджувати та відкривати нове без меж, запрошуємо приєднатися до Музейної родини та стати власником однієї з клубних карт: індивідуальної, сімейної або міжнародної

Для шкільних груп, колективів, великих родин та іменнників доступна опція  “освітні програми” . З деталями можна ознайомитися за покликанням

Вартість залежить від кількості осіб:

  • до 15 осіб – 3045 грн;
  • до 30 осіб – 5250 грн.

У вартість входять вхідні квитки для учасників та, власне, інтерактивне музейне заняття на обрану вами тему.

З нетерпінням чекатимемо на зустріч!