«Підвісити квиток» до Музею науки

Друзі, Музей науки вже відновив роботу та хоче розповісти про нову акцію і запросити доєднатися!

Взаємна підтримка — це потужна протидія стресу, у якому ми всі перебуваємо з лютого. Науково доведено: турбота про інших поліпшує і власний психологічний стан. Тож Музей науки запускає акцію «Підвісити квиток» — відтепер можна подарувати маленьким і дорослим українцям візит до наукового простору, а це цілий світ позитивних вражень. 

Як це працює: ви купуєте квиток, що буде доступним для тих, хто його потребує. Квиток надає можливість досліджувати інтерактивний простір протягом одного часового люфту (2 годин).                                                                                                                                                                              Вартість: 200 грн.

Як придбати: для участі в акції потрібно просто на цій сторінці натиснути на картинку «Підвісити квиток» і оформити замовлення. Успішність операції підтвердить лист від Музею науки, що надійде на зазначену вами електронну скриньку.

                                                                                      

Хто може скористатися: військові та їхні родини; люди, що постраждали від воєнних дій; будь-хто, кому необхідна підтримка.

 Як скористатися: «підвішений квиток» можна отримати в касі музею в день візиту (за наявності).

Маєте запитання? Пишіть на пошту info.museum@man.gov.ua або в месенджери соціальних мереж музею: фейсбук чи інстаграм