Музей науки відновив роботу

Друзі, у нас гаряча (чи то холодна) новина! Простір відновив роботу.  

А щоб був +1 привід для зустрічі, простір відкриває чергову крутезну експозицію. Завдяки данському центру науки «Experimentarium» у музеї з’явилась інтерактивна зона «Зимові види спорту».

Тепер можна влаштувати собі зимову казку за будь-якої погоди, завітавши до нашого простору! Тут кожен і кожна зможе потренувати рівновагу на симуляторі сноуборду, уявити себе супергонщиком/-цею на бобслейній трасі, стати на тренувальні ковзани та продемонструвати граціозні рухи фігурного катання.

А ще можна спробувати себе в ролі коментатора/-ки та разом із друзями провести голосову трансляцію подій на зимових змаганнях. Вас почують інші учасники виставки, які також спостерігатимуть за тим, що роблять спортсмени. 

Родини зможуть спільно збудувати іглу в 3D-грі-головоломці. З’єднавши крижані блоки, ви відтворите архітектурне мистецтво інуїтів. А в родинному затишному іглу знайдеться місце для 3 людей! Загалом у зоні зимових видів спорту цілих 8 захопливих експонатів! 

Про всю експозицію Музею можна прочитати тут

Квитки можна придбати на головній сторінці сайту. 

З нетерпінням чекаємо на дослідників науки, яким цікаво влаштувати сніжні розваги просто у приміщенні музею! Обіцяємо подарувати неймовірні емоції маленьким і великим відвідувачам.