День науки в музеї!

До Міжнародного дня науки музей підготував для вас вау-події! Якщо ви давно хотіли спробувати себе в ролі дослідників: відкрити таємниці фізики, хімії та біології, — то саме час це зробити!

Запрошуємо у п’ятницю, 10 листопада, зануритися у світ науки: відвідати майстер-класи й дізнатись цікавезну інформацію про світових та українських учених у тематичній зоні музею.

Як потрапити? Музей науки дарує можливість 30 відвідувачам узяти участь у майстер-класах за ціною вхідного квитка. Квиток можна придбати прямо тут, на сторінці нижче. 

Під час майстерки «Кольори у нашому житті» разом поринемо у світ веселки та знайдемо відповіді на низку запитань: чи є кольори, яких ми не бачимо? Чому предмети забарвлені саме так, а не інакше? Чи можна створити нові відтінки? Поглянемо на колір крізь призму фізики, проведемо вау-експерименти, спробуємо відкрити нове та дещо створити власноруч! 

Коли: 10 листопада, час: 13:00 15:00.

Кількість учасників: 15 осіб.

А який же День науки без святкової листівки? Чи ви знали, що вона може бути водночас чорно-білою і кольоровою? Долучайтеся до наукової майстерні «Ілюзія листівки», де ми створимо дещо справді вражальне! Поговоримо про явища ілюзії, дізнаємося, чому бачимо речі не такими, якими вони є насправді, і чи дійсно наш мозок можна так легко обманути. 

Коли: 10 листопада, час: 15:00 17:00. 

Кількість учасників: 15 осіб.


Кількість квиточків обмежена, гайда купувати онлайн, щоб науково провести час у музеї!

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру