«Зима близько» – говорили герої серіалу «Гра престолів».

«А літо і крутезні заходи ще ближче!» – говоримо ми в Музеї науки!

Ми підготували для вас розважальну програму, аби ваш червень розпочався захопливо і яскраво! Гайда читати про наші івенти й обирати ті, що до душі. 

1 червня, 11.00–12.00 презентація книги «Віктор Робот. Щоденник збирача планет» Анастасії Лавренішиної та мультфільму «Віктор_Робот». А також початок квесту й розіграш призів від Віктора_Робота.

З 1 по 30 червня, з 11.00 до 12.00 години по буднях – квест Віктора Робота. Переможці отримають подарунки: квитки на мультфільм у кінотеатр, книжку «Віктор Робот. Щоденник збирача планет», сертифікати від МАН на майстер-класи та інше!

Квест і презентація входять у вартість вхідного квитка.

1–4 червня,  10.00–20.00 зустрічайте новий експонат у Музеї науки! Це розумний пристрій «GlobalLogic Flower Watering Station». Він неймовірно вправний у побуті: поливає кімнатні рослини за командою зі смартфону чи планшету, вимірює температуру, вмикає вентилятор і робить ще багато іншого.
Встигніть побачити експонат – на це маєте лиш 4 дні!

29 червня – 4 липня «Тиждень космонавтики» – тематичні дні з інтерактивними освітніми програмами для дітей та дорослих. Чудова нагода для всіх, хто хоче дізнатися більше про зірки і планети, космічні шатли й ракети. У програмі – космічної крутості (і на космічну тему, звісно) лекції, майстер-класи, квести, головоломки та навіть заняття для дітей дошкільного віку.

Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру