Пільгові квитки 

Музей запрошує військовослужбовців у захоплюючий світ науки! Простір надає безкоштовні квитки для воїнів та їх дітей, відкриваючи можливість пізнавати, досліджувати та отримувати величезну кількість позитивних емоцій.

Як отримати квитки? Завітати до Музею та пред’явити документ, що засвідчує приналежність до Збройних Сил України. Попереднього бронювання ця категорія квитків не потребує

Також Музей забезпечує безоплатні візити для інших пільгових категорій громадян і пропонує благодійні візити. Щоб ваше відвідування було максимально комфортним, ми зібрали всю актуальну інформацію тут.

Згідно з правилами музею, пільгові квитки передбачені для: 

Право на безплатний вхід також мають діти віком до 3 років. 

Як оформити візит? Пільгові квитки можна отримати лише в касі музею в день візиту за наявності підтверджувальних документів. В іншому разі вони будуть недійсними. Попереднього бронювання на сайті, через електронну пошту та соціальні мережі ця категорія квитків не потребує. 

Якщо ви є представником громадської чи благодійної організації або установи, що працює з пільговими категоріями громадян, та хочете організувати груповий візит, напишіть нам на пошту info.museum@man.gov.ua, вказавши: назву організації, кількість осіб, що мають право на пільгу, та осіб, що їх супроводжують, (загалом — до 30 відвідувачів) і бажану дату візиту. Ми обов’язково зв’яжемося з вами та обговоримо деталі. 

Якщо ви не належите до пільгових категорій громадян, потрібно придбати звичайний вхідний квиток, вартість — 200 грн для однієї особи. Або скористатися акцією «Безплатний візит», який Музей науки дарує абсолютно всім. Квитки доступні тут першого числа кожного місяця. Звертаємо увагу, що квитки дійсні в такі часові люфти: субота й неділя з 17:00 до 19:00. 

Також кожен охочий може допомогти зробити науку ще доступнішою та підвісити квиток. Як це працює: ви купуєте квиток, що буде доступним для тих, хто його потребує. Для участі в акції потрібно натиснути тут.

Музей дякує вам за цікавість до науки та з нетерпінням чекає на зустріч! 
Коли?
Де?

Підписка на розсилку

На жаль, наразі у нас немає жодних подій цього жанру